Aukštaitijos gamtos grožis

Aukštaitija yra kraštas, garsėjantis savo nepaprastų ežerų gausa. Be vandens telkinių, čia taip pat daug gražių miškų, jaukiai apsupančių ežerus iš visų pusių. Aukštaitijos gamta yra be galo jauki ir atgaivinanti – čia gera pabūti, praleisti laisvalaikį su draugais ar šeima. Skaitykite toliau ir sužinokite apie neišsemiamą Aukštaitijos potencialą bei poilsio šiame krašte galimybes. Straipsnyje rasite daug vertingų patarimų norintiems praleisti laisvalaikį prie Aukštaitijos ežerų ir upių.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Vienas iš galimų poilsio variantų yra plaukimas baidarėmis. Ši poilsio rūšis puikiai tiks mėgstantiems gana aktyvų, nenuobodų poilsį, kuomet reikia pajudėti būnant gamtoje. Judėdami galėsite mėgautis šviežiu oru bei vandens atgaiva karštos vasaros dienos metu. Kas galėtų būti nuostabesnio? Aukštaitijoje kaip tik yra visos tam reikiamos galimybės tiek gamtos atžvilgiu, tiek dėl čia itin populiaraus vandens turizmo. 

Aukštaitija dar garsi tuo, jog šiame krašte yra daugybė skirtingo ilgio baidarių maršrutų. Plaukti galite vieną dieną, arba keletą dienų. Galimi tiek trumpų maršrutų pasirinkimai, kuomet plaukiama vos keletą valandų, tiek kelių dienų kelionės su nakvyne. 

Pasinerkite į užburiantį Aukštaitijos grožį plaukdami baidarėmis! Jūsų dėmesiui – baidarių nuoma puikiomis kainomis. Plaukdami baidarėmis galėsite naujai atrasti gražiausias Aukštaitijos vietas ir puikiai praleisti laiką su brangiais žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *